AKTUALNOŚCI

29.12.2016

Eventowy know how w PINO Garden

zdjcie2Organizacja spotkania rodzinnego dla kilkunastu osób, czy poważnej imprezy firmowej dla znacznie liczniejszej grupy to dla jego inicjatora nie lada wyzwanie.

W zależności od charakteru spotkania, oczekiwania organizatora podążać będą w różnych kierunkach. Jednego dnia poszukiwać będzie on lokalu z nieformalną atmosferą i pyszną, włoską pizzą, w której wraz ze znajomymi z uczelni świętować będzie zakończenie sesji. Innym razem nacisk będzie kładł przede wszystkim na różnorodność karty menu, jakość dań oraz estetykę ich podania – w końcu zebrać ma się cała rodzina, aby wspólnie celebrować kolejny jubileusz. Przy następnej okazji, będzie on potrzebować eleganckiego, designerskiego lokalu z doskonałą kuchnią i profesjonalną obsługą, ponieważ to właśnie on odpowiada za organizację ważnego spotkania firmowego dla większej grupy osób. Czy jest zatem możliwe, aby każdy z wymienionych wyżej typów eventu mógł odbyć się w jednej i tej samej restauracji? Oczywiście, że tak!

W Restauracji PINO Garden dajemy możliwość wydzielenia nawet do 100 m2 (lecz również i mniejszej) przestrzeni eventowej, która za sprawą odizolowania od pozostałej części restauracji daje uczestnikom wydarzenia poczucie komfortu i swobody. Zachwycające wnętrze, specjalnie przygotowane menu oraz doskonała lokalizacja w sercu krakowskich Błoń to kolejne atuty świadczące za organizacją eventu grupowego w Restauracji PINO Garden. Doradzimy wybór serwowanych dań oraz dobierzemy do nich najlepsze gatunkowo alkohole.

Zrobimy co w naszej mocy, aby twój event był udany i na długo pozostał w pamięci jego uczestników. Skontaktuj się z nami i zorganizuj event ze smakiem!