AKTUALNOŚCI

30.03.2017

Prezentujemy skład PINO Garden

ewa_fic_aktualnoscGdy w grupie występuje postać cechami charakteru odpowiadająca cechom Ewy Fic, to grupa ta ma całkiem spory atut we wspólnym rękawie.
Bo Ewa to człowiek troszkę jakby z innej bajki: wyważona w słowie, równocześnie na wskroś spostrzegawcza i zorganizowana. Nie daje się łatwo wyprowadzić z równowagi, co a) pełniąc funkcję kierownika zmiany b). pełniąc funkcję kierownika zmiany w branży gastronomicznej, jest nie lada osiągnięciem :)
Ewa związana jest z gastronomią od wielu lat. W Technikum Gastronomicznym, sama twierdzi, czuła się jak ryba w wodzie. Przedkładało się to na liczne staże, wyjazdy zagraniczne, dzięki którym wiedzę teoretyczną wzbogaciła doświadczeniem. Do PINO na Szczepańskiej trafiła w kwietniu 2016 r., a gdy okazało się, że uderzamy z pinem także na Błonia stała się z Bartkiem (drugim kierownikiem zmiany) automatyczną kandydatką na prawą rękę Menadżerki Głównej Restauracji PINO Garden. Prywatnie najbardziej lubi relaks w formie lektury, długich spacerów i muzyki. Co do preferowanej przez siebie kuchni, to najchętniej wybiera cuisine de la maison w wersji dobrze nam znanego Mariusza Fica.